اخبار های علمی و فرهنگی و عکس روز ایران و جهان

برخورد با 636 خودرو دودزا در مشهد برای کاهش آلودگی هوا + جزئیات

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

به گزارش ایران استایل به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، خلیل الله کاظمی ظهر پنجشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیشترین تخلفات در حوزه آلایندگی طی یک ماه گذشته مربوط به اتوبوس و مینی‌بوس بوده که بیشترین سهم از آلودگی هوا را براثر دودزایی دارند. وی افزود: چهار هزار […]مجله اینترنتی ایران استایلبه گزارش ایران استایل

به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، خلیل الله کاظمی ظهر پنجشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیشترین تخلفات در حوزه آلایندگی طی یک ماه گذشته مربوط به اتوبوس و مینی‌بوس بوده که بیشترین سهم از آلودگی هوا را براثر دودزایی دارند.

وی افزود: چهار هزار و ۲۱۵ مورد تخلف زیست محیطی طی یک ماه گذشته در مشهد از سوی ضابطان قضایی اعمال قانون شده که ۶۳۶ مورد آن مربوط به خودروهای دودزا بوده هست، همچنین با دو هزار و ۵۹۶ خودروی فاقد برچسب معاینه فنی برخورد شد و ۷۹۸ مورد از این برخوردها به دلیل نداشتن معاینه فنی خودروها گزارش شده هست.

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: بیشترین تخلفات در شهریور مربوط به منطقه دو بوده که تفاوت در آمار تخلفات با میزان تردد خودروها در منطقه و همچنین تعداد گشت‌زنی‌ها در مناطق آلوده رابطه مستقیمی دارد.

وی افزود: نداشتن معاینه فنی در منطقه دو مشهد با ۸۳ مورد بیشترین و در منطقه ۱۲ با ۴۰ مورد کمترین میزان تخلف در شهریور ماه بوده هست.

خلیلی ابراز کرد: از نظر دودزا بودن، منطقه دو مشهد با ۶۹ مورد بیشترین و منطقه ۱۲ مشهد با ۳۱ مورد کم‌ترین بوده و از نظر نداشتن گواهی یا برچسب معاینه، منطقه دو مشهد با ۲۵۸ مورد بیشترین و منطقه ۱۲ مشهد با ۱۴۱ مورد کمترین تخلف را داشته اند.

گرد اوری : ایران استایل
ماشین – خودرو – ماشین جدید -قیمت ماشین – شرایط خرید ماشین

فیلم – ایران – لایف استایل – ویدئو – حسابداری – زیرمیزی – خبر – تسمه
برچسب ها: