نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دانشجویان بی‌بضاعت و نیازمند در اولویت دریافت وام دانشجویی در سال تحصیلی جدید این دانشگاه قرار می‌گیرند.

حمیدرضا طاهری درگفت‌وگو با ایسنا، در خصوص حمایت دانشگاه فردوسی از دانشجویان بی‌بضاعت درسال تحصیلی جدید، اظهارکرد: در مرکز مشاوره و توانمندسازی، مددکاران دانشجویان بی‌بضاعت را شناسایی می‌کنند و به دنبال آن دانشگاه نیز در زمینه برنامه‌ریزی تحصیلی، تغذیه وکمک هزینه‌های تحصیلی از آنان حمایت می‌کند.  

وی درخصوص حمایت‌های بنیاد دانشگاه فردوسی مشهد، افزود: همکاری این بنیاد با مددکاران دانشگاه سبب می‌شود تا بتوانیم  کمک‌های بیشتری به دانشجویان نیازمند داشته باشیم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد اضافه کرد: کارت تغذیه دانشجویان نیازمند دانشگاه فردوسی به صورت رایگان شارژ می‌شود و هزینه آن را واحد مددکاری دانشگاه پرداخت می‌کند و براساس تشخیص مددکاران و نیاز دانشجویان کارت‌های تغذیه و تسهیلات دانشجویان نیازمند شارژ می‌شود.

طاهری خاطرنشان کرد: همچنین دانشگاه فردوسی از دانشجویانی که باید شهریه شبانه پرداخت کنند، حمایت می‌کند.

وی در خصوص پوشش درمانی دانشجویان بی‌بضاعت در سال تحصیلی جدید، تصریح کرد: سال گذشته اقداماتی را با کمک خیرین سلامت بانوان به منظور حمایت از دانشجویان نیازمند دانشگاه انجام دادیم تا پزشک با خدمات رایگان برای آن‌ها فراهم شود.  

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها